PANKREAS BAŞI KANSERİ !

Aşağa gitmek

PANKREAS BAŞI KANSERİ !

Mesaj  admin Bir Cuma Ağus. 08, 2008 4:57 pm
PANKREAS BAŞI KANSERİ NEDİR?Tam olarak oluşum nedeni bilinmeyen pankreasta oluşan tümörlerdir. Erkeklerde daha yoğun olarak görülür ve siyah/esmer ırkta daha sık gözlenmiştir. Yılda yaklaşık 30.000 yeni hastayla karşılaşılmaktadır. Sigara kullanımı, şeker hastalığı, yağlı gıdalar, hastalığın oluşumunu tetikleyen öğelerdendir.

BELİRTİLER:

Kilo kaybı, iştahsızlık, karaciğer büyümesi, ciltte kaşıntılar, halsizlik ve ağrılardır. Fakat genelde semptom göstermediği için kanser tespit edilen hastalar terminal döneme gelmiş olduklarından çoğunlukla 6 ayda hayatlarını kaybetmektedirler İngiltere’de kanser araştırmaları merkezi klinik denemeler şefi Kate low yaşam süreleri genellikle aylarla ölçülmektedir demiştir.

KLASİK TEDAVİLER:

YUKARIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİ MAALESEF KLASİK TIPTA HASTANIN HAYATA DÖNDÜRÜLMESİ İMKANSIZ DENECEK KADAR AZDIR. Pankreasın vücudumuzdaki konumu dolayısıyla pankreas başı kanserinde operasyon çok zor ve komplikedir. Barsak ve midenin de ameliyat edilmesi gerekebilir ve sonrasında kemoterapi uygulanır. Fakat maalesef bu tedaviler çözüm olmaktan uzaktırlar. Dolayısıyla onkologların en çok zorlandıkları kanser türüdür.

[Pankreas Tümörü]
Pankreas Tümörü
Pankreas tümörünün gelişerek safra yolunu tıkaması sonucu karaciğer işlevini yerine getiremez. Aldığımız gıdaların değerlendirildiği organ olan karaciğerin ve safrakesesinin devre dışı kalması, bir takım zararlı maddelerin kana karışmasına sebep olur. Bu da tüm vücudun faaliyetlerinde aksamalar meydana getirdiği gibi hepatitlerde de görülen cilt sararmasının ortaya çıkmasına sebep olur.

%5 LİK BİR BAŞARI ŞANSI TANINAN BU HASTALIK HERBALİST BOZKURTBEY'İN FORMÜLE ETTİĞİ BİTKİ ÖZLERİNİN REÇETELERİNİN 6 AY BOYUNCA UYGULANMASIYLA %95'E VARAN BİR BAŞARI ORANIYLA TEDAVİ EDİLMEKTEDİR.

1990lı yıllardan beri yaşayanlar, bu konuda BOZKURTBEY’in dünyanın en iyi tedavilerinin ötesinde bir başarı yakaladığının göstergesidirler. Saygın bir dergi olan Clinical Oncology, 2004 yılında yayınlamış olduğu bir makalede, Amerika ve Avustralya’da Bu konudaki kemoterapi tedavilerinde, %2lik geçici bir başarı elde edildiğini açıklamıştır.KAYNAK : cyclops

http://www.herbalistbozkurtbey.com/index.php?p=pankreas-basi-kanseri&ho=1
avatar
admin
Admin

Mesaj Sayısı : 178
Kayıt tarihi : 25/05/08
Yaş : 26
Nerden : istanbul

Kullanıcı profilini gör http://portal.turkforumpro.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz